9 лютого 2022 року відбулися вибори директора Інституту сільського господарства Західного Полісся Національної академії аграрних наук України.

      За результатами таємного голосування більшістю голосів наукових працівників Інституту сільського господарства Західного Полісся Національної академії аграрних наук України директором наукової установи обрано Першуту Володимира Володимировича.

     09 грудня 2021 року у читальній залі бібліотечно-інформаційного центру ВСП «РФК НУБіП України» завідувачка відділу рослинництва Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН, кандидат сільськогосподарських наук, Курач Оксана Володимирівна провела лекцію для студентів Рівненського фахового коледжу НУБіП України на тему: “Технології вирощування соняшнику та озимого ріпаку в умовах Західного регіону України”.

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ

Пропонуємо до реалізації високопродуктивне насіння

9 липня 2021 року в Інституті сільського господарства Західного Полісся НААН відбулося виїзне засідання вченої ради сумісно з методичною комісією з приймання польових дослідів, закладених в межах виконання завдань програм наукових досліджень НААН на 2021 рік.

07.07.2021 року в ІСГ Західного Полісся НААН було проведено польове інспектування насінницьких посівів – один із найважливіших заходів сортового контролю.

08 липня 2021 року ІСГ Західного Полісся спільно з кафедрою агрохімії, ґрунтознавства та землеробства НУВГП на базі Інституту було проведено науково – практичний семінар “Наукові основи інноваційних технологій у землеробстві”.

     24 червня 2021 року в Інституті сільського господарства Західного Полісся відбувся День поля – 2021 за темою «Інноваційні технології – запорука високих прибутків».

Між Інститутом сільського господарства Західного Полісся та Національним університетом водного господарства та природокористування укладено Договір про створення філії кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства ННІ агроекології та землеустрою НУВГП на базі наукової установи.

Інститут сільського господарства Західного Полісся НААН приймає участь у 33 Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-21», яка проходить 8 – 11 червня 2021 року за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

      15 жовтня 2020 року відбулися Загальні збори Національної академії аграрних наук України, головним питанням порядку денного яких було обрання дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів. На 16 вакансій академіків НААН претендувало 46 кандидатів.

     Інститутом сільського господарства Західного Полісся НААН спільно з Національним університетом водного господарства та природокористування 20 червня 2020 р. проведено науково-виробничий вебінар "Теорія, практика управління поживним режимом ґрунтів".

16 вересня 2020 в Інституті сільського господарства Західного Полісся відбувся науково-методологічний семінар «Особливості вирощування біоенергетичних культур в умовах Західного Полісся».

20 червня 2019 року на базі Інституту сільського господарства Західного Полісся НААН відбувся  День поля, участь в якому взяли  керівники та спеціалісти сільськогосподарських агроформувань, працівники фітосанітарної лабораторії та управління фітосанітарної безпеки, фермери, науковці, представники фірм.

Учасникам Дня поля було продемонстровано колекції понад 80 сортів озимих та ярих зернових культур,  біля 20 сортів і гібридів озимого вітчизняної та іноземної селекції.